Tır Devre Kesici

Tır Devre Kesiciler Hakkında

Tır Devre Kesici

Tır Devre Kesici hakkında genel bilgilere bu yazımız ile sahip olabilirsiniz. Tır devre kesicilerin faydaları; Kısa devreyi önler, hırsızlığı önler, yangını önler, ayrıca birçok açıdan faydaları mevcuttur. Devre Kesiciler, aracınız için gereken korumayı sağlar. Devre Kesicilerimizle devrelerinizi tehlikeli aşırı yüklenmelerden koruyur.

Tek kullanımlık Sigortalar veya tekrar kullanılabilir Devre Kesiciler kullanın. Saplama veya bıçaklı Mini, Maxi, ATC, cam Sigortalar veya

yt-marka-tır-devre-kesiciler

yt-marka-tır-devre-kesiciler

Devre Kesiciler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, Devre Kesici Tip I, Devre Kesici Tip II ve Devre Kesici Tip III’ü de sunuyoruz. Devre kesiciler elektrik akımını izler ve akım seviyeleri çok yükseldiğinde gücü keserek sigorta görevi görürler. Tır Devre kesiciler, potansiyel olarak ölümcül bir problem için inanılmaz derecede basit bir çözümdür. 

 

YT MARKALI TIR DEVRE KESİCİLER

YT markalı tır devre kesiciler defalarca takdir almış ve kendini uluslar arası piyasada kanıtlamıştır. Hali hazırda YT markalı tır devre kesiciler dünyanın birçok yerinden sürekli talep edilmektedir. Öyleki firmamız, tır devre kesici olarak YT markalı tır devre kesicilerini sürekli olarak geliştirmekte ar-ge olarak bir çok inovatif çalışmaya imza atmaktadır.

YT markalı tır devre kesiciler, artık markası ile bütünleşmiş ve kalite standartlarından ödün vermeden üstün üretim teknolojisi ile kalite kontrrolleri yapılarak piyasaya arzedilmektedir.

Tır Devre Kesici Açıklama

Bir devre kesici, bir elektrik devresini bir aşırı yük veya kısa devreden kaynaklanan aşırı akımın neden olabileceği hasarlardan korumak için tasarlanmış otomatik olarak çalışan bir elektrik anahtarıdır. Temel işlevi, bir arıza tespit edildikten sonra akım akışını kesmektir. Bir kez çalışan ve daha sonra değiştirilen bir sigortanın aksine, normal çalışmayı sürdürmek için bir devre kesici sıfırlanabilir (manuel veya otomatik olarak).

Devre kesiciler, düşük akım devrelerini koruyan küçük cihazlardan veya her bir ev cihazını, tüm şehri besleyen yüksek gerilim devrelerini korumak için tasarlanmış büyük şalt cihazına kadar çeşitli boyutlarda üretilir. Devre kesicinin, RCD veya sigortanın jenerik işlevi, hatalı bir sistemden gücü kesmenin otomatik bir aracı olarak, genellikle OCPD (Aşırı Akım Koruma Cihazı) olarak kısaltılır.